Walka o tytuł Bloga Roku 2012.

Autor: • 27 stycznia 2013 • Blog, InneKomentarzy (1)2018

Jak zauważyliście biorę udział w konkursie organizowanym przez onet.pl. Blog Roku 2012. Przez kilka pierwszych godzin miałem do tego dość luźne podejście. Później jednak okazało się, że mogę powalczyć. Ciagle jestem w pierwszej dziesiątce i bardzo chciałbym utrzymać się w czołówce.

Do 31 stycznia do godziny 12 w południe trwa głosowanie smsowe. 10 blogów, które otrzymają najwiekszą ilość smsów, awansuje do drugiego etapu. Drugi etap, to już ocena przez jurora przypisanego do danej kategorii i nominacja trójki, która będzie walczyć o tytuł Bloga Roku 2012.

Fajnie by było, gdyby przedstawiciel biegającej części społeczeństwa znalazł się w pierwszej dziesiątce. Fajnie by było, gdyby w ten sposób udało się dotrzeć z hasłem ‚bieganie’ do jakiegoś większego audytorium. Fajnie by było, gdyby ktoś zauważył, że pisanie o bieganiu wcale nie musi być nudne, monotonne i nietrafiające do szerszego grona. Fajnie by było.

Żeby było fajnie, potrzebuję Was. Was, którzy w ilości dwustu unikalnych czytaczy dziennie odwiedzacie to miejsce. Jeszcze przez tych kilka dni proszę nieśmiało o Wasze głosy i smsy. Numer telefonu i treść smsa znajdziecie powyżej, na górze strony. Dodam, że jeden sms kosztuje 1,23 z VAT, a cały dochód z smsów organizator przekazuje na cele charytatywne. Z jednego numeru można wysłać tylko jednego smsa, więc każdy jeden głos ma cholernie wielkie znaczenie. Z góry dziękuję za każde wsparcie!

Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się doprowadzić do tego, że ‚Don’t stop me now!’ pojawi się w gronie dziesięciu blogów, które trafią w ręce specjalistów (a wierzę, że te ręce będą tymi, które sprawią, że bieganie będzie miało szansę pojawić się na gali w Warszawie).

Podobne wpisy

  1. Marcin Biegamblog.pl napisał(a):

    Trzymam kciuki ! Powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *