Pakiet startowy Izerskiej Wielkiej Wyrypy do wygrania!

Autor: • 31 lipca 2014 • Blog, InneKomentarzy (0)1718

KONKURS! KONKURS! KONKURS!

Biegasz na orientację? Lubisz piesze wędrówki z kompasem? A może jeździsz na rowerze? Kręcą Cię fantastyczne krajobrazy? Lubisz świetne towarzystwo i niesamowitych ludzi? Wszystko to możesz mieć w pigułce już w sierpniu!

IZERSKA WIELKA WYRYPA
17-19 sierpnia 2014 r., Lubań

Pogórze Izerskie zaprasza wszystkich śmiałków, a ja – razem z organizatorami IWW oraz ze sklepem dla biegaczy Natural Born Runners – zapraszam do konkursu, w którym do wygrania jest pakiet startowy IWW na dowolnie wybranej trasie, a także nagroda-niespodzianka od NBR! Co zrobić, żeby wygrać? Potrzeba odrobinę wiedzy, odrobinę wyobraźni i odrobinę szczęścia!

Każdy, kto wyśle trzy odpowiedzi na poniższe pytania poprzez formularz kontaktowy, który znajdziecie niżej, weźmie udział w tej zabawie i będzie miał szansę na zgarnięcie darmowego startu w IWW! Dodatkowo jedna wyróżniona osoba otrzyma nagrodę niespodziewajkę od najlepszego sklepu dla biegaczy, czyli Natural Born Runners!

1 see this page. Wymień przynajmniej play mobile casino with no deposit jedno miasto w którym mieściła się baza IWW w poprzednich latach.

2. Dokończ zdanie: Izerska Wielka Wyrypa jest wielka, bo……

3. Dokończ zdanie: Uważam, że jestem Natural Born Runner, bo…..

Kto będzie decydował o tym, kto odjedzie najnowszym modelem samochodu zdobędzie główną nagrodę oraz wyróżnienie? Ano zacne i szanowne grono jurorów: Arkadiusz Zapotoczny – organizator IWW, Grzegorz Łuczko – właściciel sklepu Natural Born Runners i Marcin Kargol – to ja. Dodam, że lubimy ludzi z wyobraźnią, nieszablonowy tok myślenia i mamy nadzieję, że będziemy mieli ciężki orzech do zgryzienia ?

Zasady w telegraficznym skrócie:

  • konkurs trwa od 16.07.2014 do 09.08.2014 do godziny 12:00,
  • ogłoszenie wyników nastąpi dnia 10.08.2014 o godzinie 20:00 na stronie www.marcinkargol.pl oraz na facebookowych profilach: bloga www.marcinkargol.pl, Izerskiej Wielkiej Wyrypy oraz sklepu Natural Born Runners,
  • warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wysłanie odpowiedzi na 3 wyżej wymienione pytania, z czego odpowiedź na pytanie nr 1. musi być odpowiedzią poprawną i zgodną z rzeczywistością, a odpowiedzi na pytania nr 2. i 3. są polem do popisu dla wyobraźni uczestników konkursu,
  • odpowiedzi muszą zostać wysłane poprzez formularz kontaktowy i muszą zawierać (poza odpowiedziami samymi w sobie) imię i nazwisko uczestnika oraz jego adres e-mailowy,
  • nagrodą w konkursie jest możliwość darmowego startu w Izerskiej Wielkiej Wyrypie 2014 na dowolnie wybranej trasie pieszej lub rowerowej (w przypadku uiszczenia opłaty startowej przez zwycięzcę przed ogłoszeniem wyników, opłata zostanie mu zwrócona w bazie zawodów),
  • nagrodę otrzyma również jeden wyróżniony uczestnik – dla niego nagrodę-niespodziankę przygotował sklep dla biegaczy Natural Born Runners.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *