Odbija mi, czyli rozwiązanie konkursu.

Autor: • 12 stycznia 2015 • #nbrteam, Blog, Konkursy, Sprzęt4 komentarze3382

Najbezpieczniejszy biegacz świata (foto: marcinkargol.pl)

Najbezpieczniejszy biegacz świata (foto: marcinkargol.pl)

Ostatnich kilka dni upłynęło na niezwykle intensywnych i burzliwych debatach i dyskusjach. Członkowie #nbrteam próbowali dojść do wspólnego stanowiska. Stanowiska bardzo ważnego. Stanowiska, które jednoznacznie określałoby, kto został zwycięzcą konkursu, który ogłosiłem na fejsbuczku kilka dni przed świętami. Konkursu, który pomimo swojej absurdalności, która wręcz wylewa się ze zdjęcia, porusza bardzo ważną kwestię. Kwestię bezpieczeństwa biegaczy po zmroku. Jak możemy przeczytać na stronie najlepszego sklepu biegowego świata:

Piesi i biegacze poruszający się po zmroku bez elementów odblaskowych lub dodatkowego oświetlenia są widoczni dla kierowców z odległości zaledwie 20-30 metrów. To w większości przypadków za mało, by odpowiednio zareagować. Odblaski i dodatkowe oświetlenie zwiększają widoczność do ponad 150 m. Robi różnicę.

Przypominam, wówczas pojawiło się tam zdjęcie, które możecie obejrzeć w tym wpisie (kliknij, aby powiększyć). Na zdjęciu widać anonimowego biegacza, który cholernie dba o swoje bezpieczeństwo. Biegacz ma kask, ma uprząż, ma apteczkę, ma psa, ma elementy odblaskowe. Po prostu #odbijami

Zadaniem osób biorących udział w konkursie było napisanie, który z elementów stroju ze zdjęcia jest biegaczowi najbardziej potrzebny i dlaczego. Oczywiście radzie mędrców, w skład której wchodziłem ja, Krasus oraz BO, zależało na najbardziej odjechanych i kreatywnych odpowiedziach. Nie zawiedliście nas!
middle_odblaski2

 

Zanim przejdziemy do zdobywcy głównej nagrody, poznajcie dwie wyróżnione odpowiedzi. Pozdrawiamy Ewelinę i Mateusza – zdobywacie uściski dłoni prezesów oraz wieczny lans i chwałę (kliknij na obrazek, żeby powiększyć)!


odp: Ewelina Grabowska

To były wyróżnienia. Teraz czas na nagrodę główną. Zanim wspomnę nazwisko zwycięzcy, opowiem w dwóch zdaniach o tym, co on otrzyma. A otrzyma coś, czym jaram się, jak domki w Afganistanie i najchętniej bym sobie tę nagrodę przywłaszczył! Zazdraszczam zwycięzcy, ach, zazdraszczam!

DIODA NITE-IZE SLAPLIT LED SLAP WRAP

Co to jest, zastanawiacie się? Otóż jest to zaprojektowane min. dla biegaczy, rowerzystów i rolkarzy ostrzegawcze światło LED w formie opaski montowanej na ręce lub goleni. Źródło światła stanowi mocna dioda LED o żywotności wynoszącej aż 100 000 godzin. Możecie zobaczyć tę nagrodę na łydce bezpiecznego biegacza. Możecie się również zaopatrzyć w tę opaskę w Natural Born Runners. A za całkowitą darmochę, tylko dzięki swojej wielkiej kreatywności, gadżet ten otrzymuje Ewa Siwon (kliknij na obrazek, żeby powiększyć)!!!


Delikatnie i nieśmiało przypominam, że trwa superhiperduperkonkurs, w którym do zdobycia jest PAKIET STARTOWY NA ZIMOWY ULTRAMARATON KARKONOSKI (a nawet dwa pakiety)! Macie jeszcze dwa dni na dołączenie do tej zabawy!

Nieco więcej czasu, bo do 28 lutego, możecie śledzić rywalizację moją i Krasusa. Bijemy się na metry w górę. A na trasie ZUK-a będziemy się bić na odcinku specjalnym. Będzie się działo! Więcej szczegółów znajdziecie w powyższym linku! Ahoj!

 

Podobne wpisy

Jedna odpowiedź na Odbija mi, czyli rozwiązanie konkursu.

  1. MATEUSZ napisał(a):

    Czyli mam rozumieć, że gdzieś , kiedyś jak będę widział wspaniała trójcę to mam się upomnieć o te uściski 😉

  2. eddik napisał(a):

    He he, fajna fota, tylko zamiast noza powinieneś mieć miecz ze Star Wars 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *