Łowca przygód w Norwegii.

Autor: • 25 kwietnia 2012 • Blog, Inne4 komentarze922

Krótka piłka. Potrzebuję głosów. Głosów oddanych na tego bloga, za pośrednictwem tej aplikacji na fejsbuku – KLINIJ, POLUB I ODDAJ GŁOS. Rzecz polega na tym, że stanąłem w szranki z wieloma wybitnymi jednostkami. Jednostkami, których aktywność fizyczna i dotychczasowe dokonania sprawiają, że zdaję sobie sprawę z tego, iż na zwycięstwo szans nie mam w zasadzie żadnych. Mimo to trzeba walczyć, prawda?
A jest o co walczyć. Cytując za organizatorem, czyli za portalem visit-norway.pl: zwycięzca konkursu będzie mógł zrealizować swoje pasje sportowe na terenie Norwegii. Wartość nagrody głównej to 10 tysięcy złotych. Ty będziesz robić to, co lubisz, a my zajmiemy się resztą. 
I tak się składa, że ja bym bardzo chciał porobić w Norwegii to, co lubię. Czyli pobiegać. Może maraton startujący późną nocą, a mimo to rozgrywany przy świetle dziennym? A może pobiec na Nordkapp i pozostawić tam odcisk biegowego buta? Może nakarmić fiordy w biegu? A może jeszcze coś innego? Byłoby miło zrobić coś takiego. Dlatego też proszę Was o pomoc. Was, a także Waszych znajomych i przyjaciół, którzy nie obrażą się, jeśli podeślecie im linka i poprosicie o zagłosowanie na moją skromną osobę.
Zgłaszając się do tego konkursu, należało wysłać prezentację siebie oraz tego, co chcielibyśmy w Norwegii powyprawiać. Oto fragment tego, co napisałem: Norwegia? Z wielką chęcią i z wielką przyjemnością dokonam tam czegoś… no właśnie, czego? Pobiegniemy na Nordkapp? Może wbiegniemy na Galdhoppingen? A może jeszcze coś innego? Nabijmy kilometry, zróbmy dużo zdjęć, nakręćmy film, zbudźmy marzenia u innych. Pokażmy, że biegać można wszędzie. Naprawdę wszędzie.

Podobne wpisy

Jedna odpowiedź na Łowca przygód w Norwegii.

 1. Emilia napisał(a):

  Da się zrobić 🙂 Powodzenia!

 2. Kuba (Formatownia) napisał(a):

  Chętnie, ale nie posiadam FB. Mimo to życzę powodzenia. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że Norwegia, zwłaszcza jej północ jest przepiękna i na pewno tam wrócę.

 3. Nat128 napisał(a):

  proszę bardzo…

 4. TOMEK napisał(a):

  Marcin,
  z Tobą to ja przegram z przyjemnością. Ale i tak musimy się wspólnie spoić za pomocą C2H5OH…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *