Bieg Granią Tatr. Szybki konkurs.

Autor: • 23 lipca 2013 • Blog, GóryKomentarzy (0)4155

UWAGA, UWAGA!!!

PAKIET STARTOWY BIEGU GRANIĄ TATR CZEKA NA CHĘTNĄ OSOBĘ!

Bieg Granią Tatr

Zasada jest prosta: całkowicie darmowy pakiet startowy Biegu Granią Tatr powędruje do osoby, która napisze wiersz. Wiersz. Najlepszy, najzajebistszy wiersz na świecie!

Wiersz musi mieć co najmniej 4 wersy, musi mieć rymy i musi zawierać słowa:

– bieganie,
– Tatry,
– rabarbar,
– paralela.

(przykład: Biegać lubię bardzo mocno/rabarbarem nie pogardzę/parelela? co to znaczy?/pakiet w Tatry sobie capnę)

Słowa mogą być odmienione w każdy możliwy sposób, zgodnie z zasadami języka polskiego.

Na Waszą twórczość czekam do jutra do godziny 6 rano! Później nastąpią burzliwe obrady żiri w postaci: ja, MNK + jeszcze ktoś. Ogłoszenie wyników wraz z prezentacją poezji nastąpi do godziny 12 w południe!

Propozycje wysyłacie na adres: marcinkargol.pl@gmail.com

(ważne: Aby wziąć udział w zawodach, każdy z uczestników MUSI mieć ukończony w limicie czasu, na pełnej trasie (klasyfikacja w wynikach) przynajmniej jeden bieg górski o długości przynajmniej 25km lub więcej, po 1 stycznia 2011 roku. 

Zawody te muszą spełniać normy dot. biegów górskich: http://www.biegigorskie.pl/biegi-gorskie-wprowadzenie-do-tematu/ ), mogą być rozgrywane w kraju lub zagranicą.)

Ogłoszenie wyniku nastąpi w tym wpisie oraz na fanpejdżu strony!:)

* * * * * * * * * * * *

EDIT: 24.07.2013, godzina 11:50

Komisja konkursowa dziękuje za wszystkie nadesłane prace. Jesteście żywymi dowodami, że w narodzie polskim drzemią ukryci potomkowie Broniewskiego, Leśmiana czy Szymborskiej!

Obrady były długie i burzliwe. Mieliśmy kilkoro faworytów i ciężko było wybrać tę jedną jedyną osobę, która otrzyma pakiet startowy Biegu Granią Tatr.

Dwa wyróżnienia (nagrodą jest uścisk dłoni prezesa i buziak od MNK) należą się Zbigniewowi Jamrozikowi za fantastyczną dynamikę i rytmikę wiersza oraz Marcinowi „Bormanowi” za kawał dobrej punkowej poezji (niestety nie wysłanej na maila, co było warunkiem wzięcia udziału w zabawie).

A teraz, przechodząc już do konkretów, jest mi bardzo miło ogłosić, że zwycięzcą konkursu oraz zdobywcą absolutnie darmowego pakietu startowego na Bieg Granią Tatr jest…

Ł U K A S Z     C Z A J A!

Łukasz, gratulacje! Sprawdź swoją skrzynkę pocztową!:)
A poniżej twórczość Łukasza:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *